Mașină de tăiat tablă 3.5 mm M18 FUEL™ M18 FNB35-502X
COD: 4933498983
COD: 4933498983
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Codul include: 2 x M18 B5 Acumulator, M12-18 FC Încarcător, Cutie HD
  • Prima sculă cu acumulator care taie tabla cu capacitatea maximă de tăiere în oțel moale: 3.5 mm​, în oțel inoxidabil: 2.8 mm​, în aluminiu: 3.8 mm
  • Schimbare fără scule a direcției de tăiere la 360°
  • Suportul matriței și schimbarea perforatorului, care nu necesită de scule
  • Sac de colectare a așchiilor, pentru un mediu de lucru curat
  • LED-ul iluminează zona de lucru pentru o vizibilitate optimă
  • Mâner lateral anti-vibrații pentru vibrații reduse
  • Cârlig integrat pentru curea și punct de prindere a corzii de siguranță
  • Sistem flexibil de acumulatori: funcționează cu toți acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Vezi mai mult
Produsul este disponibil la comandă.
Share:
Detalii