Fierăstrău circular pentru metal M18 FUEL™ 66 cm M18 FMCS66-802C
COD: 4933499243
COD: 4933499243
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Echipament standard: Pânză debitare metal 203 mm, cheie imbus
Codul include: 2 x M18 FB8 Acumulator, M12-18 FC Încarcător, Cutie plastic
  • Primul fierăstrău circular fără cablu de 18V pentru metal cu adâncime de tăiere de 66 mm și performanță similară cu cea a unei scule cu cablu de 1800 W
  • Viteză de tăiere mai rapidă în comparație o sculă cu cablu
  • Indicatorul luminos de performanță indică momentul în care dispozitivul este forțat prea mult
  • Frâna electrică oprește pânza sub 1 sec
  • Tehnologia de tăiere uscată asigură tăierea rapidă, curată a metalului
  • Declanșatorul cu acțiune dublă previne orice pornire accidentală
  • Reglarea adâncimii de tăiere fără scule pentru tăieri rapide și eficiente
  • Sistem flexibil de acumulatori: funcționează cu toți acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Vezi mai mult
Produsul este disponibil la comandă.
Share:
Detalii