Fierăstrău circular 55 mm pentru lemn și plastic, cu șină de ghidare M18 Fuel™ M18 FPS55-552P
COD: 4933478778
COD: 4933478778
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Codul include: 2 x M18 HB5.5 Acumulator, M12-18 FC Încarcător, Cutie XL PACKOUT™
  • Fierăstrăul M18 FUEL™ oferă puterea de tăiere cu aceeași viteză de avans ca un fierăstrău circular AC echivalent - cu capacitatea de a tăia 45 de metri de placaj de 18 mm cu o încărcare a acumulatorului de 5.5 Ah
  • Apărătoare superioară plată, discul este la doar 12 mm de marginea exterioară a protecției, permițând fierăstrăului să taie foarte aproape de un perete
  • Opritorul de decupare permite o tăiere înapoi de 1 mm pentru a reduce la minimum orice așchiere în materialele laminate
  • Viteză variabilă de la 2500 rpm la 5600 rpm
  • Sistem flexibil de acumulatori: funcționează cu toți acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Vezi mai mult
Preț de la:
10329.04 Lei
4996.09 Lei (TVA inclus)
Share:
Detalii